Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Grabowcu. Nie żyje nastolatek potrącony przez bmw

Utworzony przez jj, 27 marca 2014 r. o 11:08
Moja sąsiadka też ma 50 lat i dupsko pomarszczone aż strach , widziałem jak opalała się. Z ryja to jeszcze jeszcze ale te dupsko nie daj Boże. :D  :D  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW i wszystko jasne.....
pamiętajmy iz jest to jest tylko maszyna. fakt ma duzo mocy i luksus ale to człowiek nią steruje. ja bardzo lubię tę markę ma w sobie to coś a seria pięć model E39 uważam ,że najfajniejszy wóz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja poszukuje swiadkow wypadku. Mam nadzieje, ze nie znajda sie zadni faryzeusze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop!!! Pijanym kierowcom i piratom drogowym!!! Te stare babsko powinni natychmiast zamknąć!!! Wymusiła pierwszeństwo i zamordowała tego nastolatka!!! Dlaczego tacy piraci drogowi chodzą jeszcze  po wolności??? Tym bardziej jest to bulwersujące , że tym piratem  drogowym była 50 letnia  babcia która powinna w fotelu bujanym się bujać lub wózkiem inwalidzkim jeździć a nie urządzić sobie rajdy po drogach zabijać ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 „Kto z was jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem" „ Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni."   Nie wiedziałem, że na tym forum jest tylu sprawiedliwych i prawych ludzi, którzy nie widząc zdarzenia są w stanie jednoznacznie określić winę jednej lub drugiej osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moja jeździ super. Ciekawe co zrobili pani wójtowej ? napewno jest juz w domu
 
Co prawda moja żona nie jest jakąś 50 letnią babą jak ta co zabiła tego chłopaka. Też moja żona nie jeździ jakąś starą rozpadającą się 12 letnią BMW jak ta baba ( Mamy nową z salonu Toyotę RAV 4) to i tak boję się z moją kobietą jeździć. Tydzień temu byliśmy na grillu u znajomych troszeczkę wypiłem i żona kierowała w drodze powrotnej do domu. Mieliśmy do przejechania 28 km a ja już po 2 kilometrach otrzeźwiałem ja zobaczyłem jak moja jeździ. Nigdy więcej!!!!!!!!!!!!!! Nigdy!!!!!!!!!!!!!
Chopie! Ty goń tą swoją dziewczynę za kierownicę na każdej mniej uczęszczanej drodze, niech trenuje... a nie ino wtedy jak się nachlasz... Bo nie tylko osiwiejesz ale i wyłysieć ze strachu możesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwota że rozjechała motorowerzystę.Stara to i pewnie ślepa ta staruszka . A może i głucha w pień. Takiej to fiata 126 p dać a nie BMW.  Wszyscy boimy się młodych szalonych kierowców a tu proszę staruszka też potrafi......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie się ogarnijcie! Proszę Was bardzo. Znam całą rodzinę nie bronie jej. Kobieta nie zrobiła tego celowo. Sąd wyda wyrok a nie Wy a te wasze komentarze że jechałe BMW i ma 50 lat. Tak stać ją to i jechała BMW gdyby jechała maluchem byscie pisali że jeździ złomem. Taka jest prawda. Wszyscy piszą że szkoda jest chłopaka TAK JEST SZKODA ale czy ktoś pomyslał wypowiadając się tu jak ona się czuje. NIKT!!! Z tego co wiem jest jej bardzo cieżko ona też ma sumienie i to dużo każdy myśli że tylko zbija piniądze nikt nie wspomnie o tym bo niekt nie wie że pomaga również ubogim rodzinom. Najwazniejsze dla Was jest to ża jechała bmw i to że jest posłanką i że się wybroni. Jezeli to była jej wina WIEM ze się do tego przyzna!! i nie bedzie sie broniła wiekiem i i to ze jest Posłanką Tak ma 50 lat takie wypadki kazdemu się zdażają, nawet Kobietaom po 50 PRZEMYŚLCIE TO CO PISZECIE. jA WSPÓŁCZUJEJ JEDNEJ I DRUGIEJ RODZINIE!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie się ogarnijcie! Proszę Was bardzo. Znam całą rodzinę nie bronie jej. Kobieta nie zrobiła tego celowo. Sąd wyda wyrok a nie Wy a te wasze komentarze że jechałe BMW i ma 50 lat. Tak stać ją to i jechała BMW gdyby jechała maluchem byscie pisali że jeździ złomem. Taka jest prawda. Wszyscy piszą że szkoda jest chłopaka TAK JEST SZKODA ale czy ktoś pomyslał wypowiadając się tu jak ona się czuje. NIKT!!! Z tego co wiem jest jej bardzo cieżko ona też ma sumienie i to dużo każdy myśli że tylko zbija piniądze nikt nie wspomnie o tym bo niekt nie wie że pomaga również ubogim rodzinom. Najwazniejsze dla Was jest to ża jechała bmw i to że jest posłanką i że się wybroni. Jezeli to była jej wina WIEM ze się do tego przyzna!! i nie bedzie sie broniła wiekiem i i to ze jest Posłanką Tak ma 50 lat takie wypadki kazdemu się zdażają, nawet Kobietaom po 50 PRZEMYŚLCIE TO CO PISZECIE. jA WSPÓŁCZUJEJ JEDNEJ I DRUGIEJ RODZINIE!  
WOW ! CO ZA BREDNIE PANI PISZE ! Cytowałem tu Słowo Podlasia i wypowiedź szanownego małżonka . Ach pomaga biednym to chyba największa filantropka w Kobylanach :):) A sumienie ? To pozwoli pani że przypomnę : po skoku w bok p.Eli jak to ją pogranicznicy nakryli na sexie w aucie nad bugiem , oczywiście nie z małżonkiem . Co zrobiła p Ela a no przywdziała wór pokutny i siedziała w motelu pod dębami :):) :) TAAAA sumienie to ma ta rodzinka właśnie się wypowiedzieli na łamach prasy . Stać ją a pewnie z uczciwej pracy Ma się gminę to się piele nie , przekręty z terminalem wszystko to złe języki nie . Jeśli tu ktoś czegoś nie rozumie i pisze bzdury typu uczciwość to ja powiem tak W TYM KRAJU SĄ PODWÓJNE STANDARDY DLA LUDZI Z UKŁADAMI  I BEZ . Ci pierwsi są bezkarni a drudzy wiadomo . Szanowna pani gdyby padło to na przeciętnego Kowalskiego z gminy Terespol to dawno by mówiąc kolokwialnie pierdział w pasiak na saneczkach co najmniej trzy miechy ! Przyzna się , raczy pani żartować sądząc po wypowiedzi w prasie. Powiem więcej przeprosić pokrzywdzoną rodzinę nie chcą cóż więcej można powiedzieć . Czekam na odpowiedź od pani proszę czytać uważnie . Panowie co to się o pięćdziesiątkach wypowiadają na tym sexe w aucie to z dużo młodszym facetem ją przyłapano widocznie coś w tym jest :) ;) Pośladków szanownej pani nie oglądałem więc w tym temacie wypowiadać się nie mogę , choć w Kobylanach plażą i sztuczne palmy a zalewów szanowny małżonek narobił to pani Ela z plebsem z gminy się nie opala :D Pozdrawiam !     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie się ogarnijcie! Proszę Was bardzo. Znam całą rodzinę nie bronie jej. Kobieta nie zrobiła tego celowo. Sąd wyda wyrok a nie Wy a te wasze komentarze że jechałe BMW i ma 50 lat. Tak stać ją to i jechała BMW gdyby jechała maluchem byscie pisali że jeździ złomem. Taka jest prawda. Wszyscy piszą że szkoda jest chłopaka TAK JEST SZKODA ale czy ktoś pomyslał wypowiadając się tu jak ona się czuje. NIKT!!! Z tego co wiem jest jej bardzo cieżko ona też ma sumienie i to dużo każdy myśli że tylko zbija piniądze nikt nie wspomnie o tym bo niekt nie wie że pomaga również ubogim rodzinom. Najwazniejsze dla Was jest to ża jechała bmw i to że jest posłanką i że się wybroni. Jezeli to była jej wina WIEM ze się do tego przyzna!! i nie bedzie sie broniła wiekiem i i to ze jest Posłanką Tak ma 50 lat takie wypadki kazdemu się zdażają, nawet Kobietaom po 50 PRZEMYŚLCIE TO CO PISZECIE. jA WSPÓŁCZUJEJ JEDNEJ I DRUGIEJ RODZINIE!  
WOW ! CO ZA BREDNIE PANI PISZE ! Cytowałem tu Słowo Podlasia i wypowiedź szanownego małżonka . Ach pomaga biednym to chyba największa filantropka w Kobylanach :) :) A sumienie ? To pozwoli pani że przypomnę : po skoku w bok p.Eli jak to ją pogranicznicy nakryli na sexie w aucie nad bugiem , oczywiście nie z małżonkiem . Co zrobiła p Ela a no przywdziała wór pokutny i siedziała w motelu pod dębami :) :) :) TAAAA sumienie to ma ta rodzinka właśnie się wypowiedzieli na łamach prasy . Stać ją a pewnie z uczciwej pracy Ma się gminę to się piele nie , przekręty z terminalem wszystko to złe języki nie . Jeśli tu ktoś czegoś nie rozumie i pisze bzdury typu uczciwość to ja powiem tak W TYM KRAJU SĄ PODWÓJNE STANDARDY DLA LUDZI Z UKŁADAMI  I BEZ . Ci pierwsi są bezkarni a drudzy wiadomo . Szanowna pani gdyby padło to na przeciętnego Kowalskiego z gminy Terespol to dawno by mówiąc kolokwialnie pierdział w pasiak na saneczkach co najmniej trzy miechy ! Przyzna się , raczy pani żartować sądząc po wypowiedzi w prasie. Powiem więcej przeprosić pokrzywdzoną rodzinę nie chcą cóż więcej można powiedzieć . Czekam na odpowiedź od pani proszę czytać uważnie . Panowie co to się o pięćdziesiątkach wypowiadają na tym sexe w aucie to z dużo młodszym facetem ją przyłapano widocznie coś w tym jest :) ;) Pośladków szanownej pani nie oglądałem więc w tym temacie wypowiadać się nie mogę , choć w Kobylanach plażą i sztuczne palmy a zalewów szanowny małżonek narobił to pani Ela z plebsem z gminy się nie opala :D Pozdrawiam !     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOW ! CO ZA BREDNIE PANI PISZE ! Cytowałem tu Słowo Podlasia i wypowiedź szanownego małżonka . Ach pomaga biednym to chyba największa filantropka w Kobylanach :) :) A sumienie ? To pozwoli pani że przypomnę : po skoku w bok p.Eli jak to ją pogranicznicy nakryli na sexie w aucie nad bugiem , oczywiście nie z małżonkiem . Co zrobiła p Ela a no przywdziała wór pokutny i siedziała w motelu pod dębami :) :) :) TAAAA sumienie to ma ta rodzinka właśnie się wypowiedzieli na łamach prasy . Stać ją a pewnie z uczciwej pracy Ma się gminę to się piele nie , przekręty z terminalem wszystko to złe języki nie . Jeśli tu ktoś czegoś nie rozumie i pisze bzdury typu uczciwość to ja powiem tak W TYM KRAJU SĄ PODWÓJNE STANDARDY DLA LUDZI Z UKŁADAMI  I BEZ . Ci pierwsi są bezkarni a drudzy wiadomo . Szanowna pani gdyby padło to na przeciętnego Kowalskiego z gminy Terespol to dawno by mówiąc kolokwialnie pierdział w pasiak na saneczkach co najmniej trzy miechy ! Przyzna się , raczy pani żartować sądząc po wypowiedzi w prasie. Powiem więcej przeprosić pokrzywdzoną rodzinę nie chcą cóż więcej można powiedzieć . Czekam na odpowiedź od pani proszę czytać uważnie . Panowie co to się o pięćdziesiątkach wypowiadają na tym sexe w aucie to z dużo młodszym facetem ją przyłapano widocznie coś w tym jest :) ;) Pośladków szanownej pani nie oglądałem więc w tym temacie wypowiadać się nie mogę , choć w Kobylanach plażą i sztuczne palmy a zalewów szanowny małżonek narobił to pani Ela z plebsem z gminy się nie opala :D Pozdrawiam !     
No nie wierzę!!!! Jak może walić młody chłopak 50 latkę ???? Toż to musi być jakiś desperat lub poje***ieniec!!!! Nie piszę tu konkretniej o tej pani co napisałeś ale ogólnie. Zapinać 50 latkę to trzeba mieć naprawdę nieźle nasrane pod sufitem he he. Jak wkoło pełno chodzi młodych dziewczyn i tylko się proszą aby z nimi pofiglować he he . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
for money!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to się dzieje Panie Boże? Do czego ten świat zmierza. Stare baby zamiast wnuki niańczyć, uczęszczać na zebrania koła gospodyń wiejskich lub modlić się w kółku różańcowym to szaleją po szosach i zabijają ludzi a na dodatek babcie seks po krzakach uprawiają. Boże co to się dzieje? To takie babcie powyżej 50 roku życia jeszcze mogą ten tego :wub:  :wub:  :wub:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
for money!!!
  Zaręczam ze na pewno Nie  :) .Szanowna pani Ela w kółku różańcowym  :D  :D  :D  zapraszam na dni Kobylan ogórka czy jak mu tam ! To gwiazda impry a i owszem otoczona kółkiem ale facetów a jak sobie wypije hmmm . Panowie gusta się miewa a z nimi się nie dyskutuje . Jak w życiu jednemu Kasia a drugiemu ........Możemy się tu spodziewać wypowiedzi właśnie pań z takich stowarzyszeń wzajemnej adoracji Gminy Terespol . " Janka" broniono tu do krwi ostatniej a teraz małżonkę . Ogólnie ciekawi ci nasi Wybrańcy !!!! ;)  Prasa naprawdę nie wie gdzie szukać tematów bo na takim zaścianku znalazło by się mnóstwo sensacji. Irytował  mnie fakt że jak to się stało "przydupasy " martwiły się o panią a ze młody chłopak nie żyje to pikuś . Zycie było przed nim , mógł zostać lepszym człowiekiem niźli ci nasi wybrańcy . Ale nie "wiecie Ela w szpitalu biedna taka poturbowana " Miewam nudności jak o tym wspomnę !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Elżbieta już śmiga samochodem po gminie więc już po sprawie raczej jej nie ukrają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Elżbieta już śmiga samochodem po gminie więc już po sprawie raczej jej nie ukrają.
Chleją tam wszyscy razem !!!  dochodzi nawet do ekscesów,nikt ,nikogo nie ruszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie o tym mówiłem ! Kowalski jak by coś takiego miał lejce zapomnij , prorok i pasiaki :) Są RÓWNI I RÓWNIEJSI . Rodzinka z dziury na wschodzie ma układy , są przy korycie , nietykalni . Mąż nie był agentem ale jest wójtem , żona gdzie nie pójdzie jeden wielki przekręt , teraz to a wszyscy pójdą na wybory i znów będzie po staremu . Nawet jak by odeszli od władzy to są ustawieni , latorośle też wybitne jednostki udziały w półeczkach własne firemki DOROBILI SIĘ !!!! :D Ale tu zawsze znajdą się osoby które bronią tych ludzi . A po co wielki gmach w polu ale blisko domu i drogę Trasa zrobiła pod dom ale to wszystko potrzebne . Ciekawe czy w obecnej sytuacji firma ADAMPOL postawi obok gminy swoje bloki , ponoć zwalniają na potęgę a to chluba i inwestor strategiczny gminy a i największy pracodawca , a tak się Janek cieszył  :D   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie jak to było z tym seksem tej babki na Bugiem co ktoś tam pisał. Może jakieś szczegóły. Z chęcią posłucham jak stare padła to robią. To jest fuj fuj fuj fuj z taką starą babcią  to robić ale ciekawość nie daje mi spokoju :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba spróbować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech na temat wypadku wypowie się "Macierewicz z Kobylan " emerytowany policjant, który tak bronił Janka w mediach jak wybuchła cała afera. Jakie zdanie ma teraz na temat tego wypadku, niewątpliwie wiedzę ma na ten temat więc może przypomni dla Pani Elżbiety jak należy poruszać się w teresnie zabudowanym oraz skrzyżowaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...